KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10626637

nr 1062 6637

Pastell

E Lindström, Söder Mälarstrand, Stockholm, signerad, 1929, 32x44

måndag 17 oktober 2016
kl 20:02:57